Neden Katılmalısınız | PlastPak İzmir

Plastik ve Ambalaj sektörüne ait son teknoloji ürünleri bir arada görmek ve yeni ürünleri test etme şansı yakalamak; üretim gücünüzü göstererek ticaret hacminizi artırabilir, markanıza değer katabilirsiniz.

Müşterilerinizle yüz yüze görüşerek firmanızın gücünü anlatmak; %80’i satın alma kararlarının verilmesinde doğrudan etkili olan binlerce profesyonel müşteri ile tanışarak müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz.

Sektörün durumunu yerinde ve doğru analiz ederek rakiplerinizin bir adım önüne geçmek; firmanızı sektörün bir arada bulunduğu platformda temsil edebilirsiniz.

Sektörde marka ve marka bilinirliğinizi güçlendirmek; hızla gelişen sektörde rakiplerinizle bir arada olabilir ve firmanızın marka değerini artırabilirsiniz.

Makineleri çalışırken görme imkanı yakalamak; sektörün tüm lider firma ve markalarının makinelerini bir araya getiren Ege Bölgesi’nin en büyük Plastik ve Ambalaj Makineleri fuarında, rakiplerinizin ürünlerini çalışırken görebilir, dokunabilir, kendi ürününüz ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.